Movies
Ratings
178
ParasiteRated ★ 5.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.5
Hocus PocusRated ★ 4.0
The BarRated ★ 4.0
The PlatformRated ★ 4.5
BorgmanRated ★ 4.5
The Final GirlsRated ★ 3.5
Tragedy GirlsRated ★ 4.5
Under the SkinRated ★ 3.5
FlowerRated ★ 4.0
RawRated ★ 4.0
The Skeleton KeyRated ★ 4.0
Drag Me to HellRated ★ 3.5
Hot FuzzRated ★ 4.5
1408Rated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.0
It FollowsRated ★ 4.0
UsRated ★ 4.5
The BabadookRated ★ 4.5
AnnihilationRated ★ 4.5