Movies
Ratings
798
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
RoboCopRated ★ 2.5
HeroRated ★ 4.0
JobsRated ★ 3.5
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
The Bourne LegacyRated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5
Art of FightingRated ★ 3.0
The A-TeamRated ★ 2.5- D-WarRated ★ 2.0
SilmidoRated ★ 3.5
Taken 3Rated ★ 3.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 2.5
Tough as IronRated ★ 3.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
Secret ReunionRated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 3.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.0
Furious 7Rated ★ 3.0