Titles you rated
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
I Have a LoverRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
IRIS 2Rated ★ 3.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.5
Witch's RomanceRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
IRISRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Bridal MaskRated ★ 3.0
Secret Love AffairRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 4.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 3.5
PunchRated ★ 3.5
PastaRated ★ 4.5
Ordinary LoveRated ★ 3.5
The Queen of OfficeRated ★ 3.5
I am Your TeacherRated ★ 3.0