Movies
Ratings
1087
Drunken Master IIRated ★ 4.0
Point BreakRated ★ 4.0
A Time to KillRated ★ 4.0
New Police StoryRated ★ 3.0
The Bone CollectorRated ★ 4.0
JobsRated ★ 5.0
Steve Jobs: Visionary GeniusRated ★ 4.0
Dead Man WalkingRated ★ 4.0
Waikiki BrothersRated ★ 4.0
ChloeRated ★ 4.0
Stuart LittleRated ★ 4.0
Police StoryRated ★ 4.0
The Legend of 1900Rated ★ 4.0- AliveRated ★ 4.0
Terminal VelocityRated ★ 3.0
Bullets Over BroadwayRated ★ 4.0
DisclosureRated ★ 5.0
Coach CarterRated ★ 5.0
The Long Kiss GoodnightRated ★ 4.0
ShadeRated ★ 4.0