Titles you rated
Midsommar Director's CutRated ★ 4.5
Darkest HourRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
The Sound of MusicRated ★ 3.0
The HelpRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 2.5
Dead Poets SocietyRated ★ 3.5
Scandal MakersRated ★ 2.5
Les MisérablesRated ★ 3.0
The Conjuring 2Rated ★ 1.5
HopeRated ★ 3.5
Little Miss SunshineRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 3.5
DefaultRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 2.5
PonyoRated ★ 3.5