Movies
Ratings
436
A Star Is BornRated ★ 4.5
Little Miss SunshineRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
The Great PassageRated ★ 3.5
The Family ManRated ★ 4.5
Gabriel Iglesias: One Show Fits AllRated ★ 4.0
Gabriel Iglesias: Legend of FluffyRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 4.0
ElioRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
The HolidayRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Juror #2Rated ★ 4.0
65Rated ★ 3.0
BeetlejuiceRated ★ 2.5