Series
Ratings
125
MIU404Rated ★ 4.0
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 5.0
SuitsRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 5.0
Kotaki Brothers and ShikuhakkuRated ★ 5.0
SuitsRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.0
Life's PunchlineRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 4.5
Young Sheldon Season 6Rated ★ 4.0
Young Sheldon Season 7Rated ★ 5.0
Young Sheldon Season 5Rated ★ 4.0
Young Sheldon Season 4Rated ★ 4.5
Young SheldonRated ★ 4.5
Young SheldonRated ★ 4.5
SuitsRated ★ 4.0
Young SheldonRated ★ 4.0
Kim's ConvenienceRated ★ 3.5