Series
Ratings
209
EuphoriaRated ★ 3.5
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 3.0- Heorwatchyae IdongjinRated ★ 3.5
Still 17Rated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.5
SkinsRated ★ 4.5- おっさんずラブ SPRated ★ 3.5
High KickRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0- MirandaRated ★ 4.0
- Pita-TenRated ★ 2.5
- Glass MaskRated ★ 4.5
JoteiRated ★ 2.5
Dexter's LaboratoryRated ★ 3.0
NANARated ★ 3.5
Detective Academy QRated ★ 3.0
Petite Princess YucieRated ★ 3.0- Nurse Angel Ririka SOSRated ★ 3.5