Titles you rated
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0
American SniperRated ★ 4.5
The Best OfferRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 5.0
ChefRated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 4.0
Die HardRated ★ 5.0
InsomniaRated ★ 4.5
The Green MileRated ★ 5.0
Batman ReturnsRated ★ 5.0
Enter the DragonRated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 4.5
Flash PointRated ★ 4.0
The HangoverRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
BackdraftRated ★ 4.0
Reservoir DogsRated ★ 5.0