Movies
Ratings
1273
The Point ManRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.0
MantisRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
ShutterRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.5
Gladiator IIRated ★ 3.0
The King's Case NoteRated ★ 3.0- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 5.0
TenetRated ★ 2.5
Source CodeRated ★ 4.0
The KingRated ★ 3.5- Hansan ReduxRated ★ 3.0
- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0