Movies
Ratings
871
AmourRated ★ 4.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.0
One Battle After AnotherRated ★ 1.0
No Other ChoiceRated ★ 2.5
Bicentennial ManRated ★ 4.5
Guy Ritchie's the CovenantRated ★ 4.0
Someone SpecialRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
A Good Lawyer s WifeRated ★ 4.0
FireworksRated ★ 5.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 5.0
The Act of KillingRated ★ 4.5
MRated ★ 3.5
Bicycle ThievesRated ★ 4.0
Painted FireRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 2.5
OutrageRated ★ 3.5
Million Dollar BabyRated ★ 4.0
Swing GirlsRated ★ 3.0