Movies
Ratings
1540
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
BlackBerryRated ★ 4.0
Cunk on LifeRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
The White TigerRated ★ 3.5
Happy Gilmore 2Rated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Fly Me to the MoonRated ★ 3.0
Hi.5Rated ★ 3.5
Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a TimeRated ★ 4.0
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 3.5