Titles you rated
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
Chainsaw Man – The CompilationRated ★ 3.0
Hot SpotRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Shop of the LampRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Hellbound Season 2Rated ★ 3.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 3.5
The Worst of EvilRated ★ 3.5
Big Bet Season 2Rated ★ 3.0
Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
BloodhoundsRated ★ 3.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Super Radical Gag FamilyRated ★ 3.0