Titles you rated
Vanilla SkyRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 5.0
Mr. Magorium's Wonder EmporiumRated ★ 0.5
SpyRated ★ 5.0
PaddingtonRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
GhostbustersRated ★ 3.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 2.0
The OutlawsRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
The ClosetRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 4.5
AladdinRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 3.5