Movies
Ratings
233
17 AgainRated ★ 4.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 3.0
A Lot Like LoveRated ★ 3.0
Two Weeks NoticeRated ★ 5.0
My Best Friend's WeddingRated ★ 4.0
The ProposalRated ★ 3.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
She's the ManRated ★ 4.0
Friends with BenefitsRated ★ 3.0
The Nanny DiariesRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 5.0
There's Something About MaryRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 3.0
In the Mood for LoveRated ★ 3.0
JumperRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0