Movies
Ratings
119
Blade: TrinityRated ★ 4.0
UnderworldRated ★ 4.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 3.0
The Simpsons MovieRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
Underworld: Rise of the LycansRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
WantedRated ★ 5.0- Big Mommas: Like Father, Like SonRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
SaltRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 5.0
[REC]²Rated ★ 5.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0