Titles you rated
Late AutumnRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
The Garden of WordsRated ★ 4.0
Freud: The Secret PassionRated ★ 4.5
About a BoyRated ★ 5.0
Did You Hear About the Morgans?Rated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 5.0
SurrogatesRated ★ 4.5
Jack ReacherRated ★ 4.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 5.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 5.0
The Last SamuraiRated ★ 5.0
The IllusionistRated ★ 5.0
Ip Man 2Rated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 4.0
Final DestinationRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
The ArtistRated ★ 5.0