Series
Ratings
92
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.0
Partners for JusticeRated ★ 4.5
You Drive Me CrazyRated ★ 4.0
Partners for JusticeRated ★ 4.5
Still 17Rated ★ 3.5- Dating Agency: CyranoRated ★ 3.0
Temperature of LoveRated ★ 2.5
Ms. HammurabiRated ★ 3.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5
HeartstringsRated ★ 2.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.0
Mischievous KissRated ★ 1.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.5
You're BeautifulRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 3.5
SignalRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0