Movies
Ratings
23
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Secret(working title)Rated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 2.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 1.5
The Beauty InsideRated ★ 2.0
Extreme JobRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 3.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.0
Believer: extended cutRated ★ 2.5
MinariRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 2.5
Sing StreetRated ★ 2.5
Top Gun: MaverickRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 2.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0