Titles you rated
Seven DaysRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 3.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
The City of ViolenceRated ★ 3.0
Forbidden QuestRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 3.0
A Dirty CarnivalRated ★ 3.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.0
Love in MagicRated ★ 3.0
My Dear DesperadoRated ★ 4.0
SecretRated ★ 2.0
Love FictionRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
Dancing QueenRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 3.0