Movies
Ratings
713
ZootopiaRated ★ 4.0
JFKRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
Infernal Affairs IIRated ★ 3.5
The InternRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 4.0
Between Calmness and PassionRated ★ 4.0
Blade IIRated ★ 3.0
FuryRated ★ 3.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
Wrath of the TitansRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 3.5
Planet of the ApesRated ★ 4.0
FluRated ★ 3.5
LucyRated ★ 3.5
NightcrawlerRated ★ 4.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.0
After EarthRated ★ 3.0