Titles you rated
There's No Freaking Way I'll Be Your Lover! Unless…Rated ★ 2.0
Baby ReindeerRated ★ 3.5
The Man Next Door Eats WellRated ★ 1.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 3.0
MashleRated ★ 3.5
Crime Scene ZeroRated ★ 3.5
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 3.0
Melo MovieRated ★ 3.5
Takopii's Original SinRated ★ 3.0- The Great Escape Season 5Rated ★ 3.0
Yukionna to Kani wo KuuRated ★ 1.0
Magi: Adventure of SinbadRated ★ 3.5- Durarara!! Season 1Rated ★ 4.0
Himouto! Umaru-chanRated ★ 2.5
ClannadRated ★ 3.5
A Certain Magical IndexRated ★ 2.5- Naruto ShippūdenRated ★ 3.5
- DURARARA!! x 2 (Shou)Rated ★ 3.0
- DURARARA!! x 2 (Ten)Rated ★ 3.5
- DURARARA!! x 2 (Ketsu)Rated ★ 3.0