Series
Ratings
41
S LineRated ★ 2.0
Marry My HusbandRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
AnnaRated ★ 4.0
The GuestRated ★ 2.5
RevenantRated ★ 3.5
The CursedRated ★ 3.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
UzumakiRated ★ 3.5- Story of Yanxi PalaceRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Family PlanRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0- 大军师司马懿之军师联盟Rated ★ 5.0
- 大军师司马懿之虎啸龙吟Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 2.5
LostRated ★ 3.5