Series
Ratings
54
KarmaRated ★ 2.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 2.5
Undercover High SchoolRated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Family PlanRated ★ 2.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 3.0
Physical: 100 Season 2Rated ★ 3.5
Physical: 100 Season 1Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.0- Good PartnerRated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
The Kidnapping DayRated ★ 3.0
Sweet Home Season 2Rated ★ 3.0
Parasyte: The GreyRated ★ 2.5
Her Private LifeRated ★ 2.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0