Titles you rated
Romantics AnonymousRated ★ 3.5
Crime Scene ZeroRated ★ 5.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 4.0
Law and The CityRated ★ 3.5- Good BoyRated ★ 1.5
Better Late Than SingleRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0- 환승연애, 또 다른 시작Rated ★ 1.0
Resident PlaybookRated ★ 3.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 1.0
내가 죽기 일주일 전Rated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0- Jinny's Kitchen Season 2Rated ★ 3.5
Melo MovieRated ★ 4.5
Love ScoutRated ★ 3.5
XO, Kitty Season 2Rated ★ 3.0
When the Stars GossipRated ★ 0.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0- Bloody Game Season 3Rated ★ 3.5