Movies
Ratings
890
Left-Handed GirlRated ★ 4.0
Predator: BadlandsRated ★ 4.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
Good BoyRated ★ 3.0
BabygirlRated ★ 3.0
The Exit 8Rated ★ 3.5
WeaponsRated ★ 4.0
PicnicRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5- The Hell - Two Kind Of LifeRated ★ 3.5
Perfect BlueRated ★ 4.5
TogetherRated ★ 3.5
The Conjuring: Last RitesRated ★ 3.5
Just For Meeting YouRated ★ 3.0
The Ugly StepsisterRated ★ 3.0
ElvisRated ★ 4.0
Typhoon ClubRated ★ 3.0
LoveSickRated ★ 3.0
BallerinaRated ★ 4.0