Movies
Ratings
192
Wicked: For GoodRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 3.0
MaterialistsRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Linda Linda LindaRated ★ 3.5
The RosesRated ★ 3.5
A Big Bold Beautiful JourneyRated ★ 2.5
The Wedding BanquetRated ★ 2.5
BallerinaRated ★ 3.0
Nobody KnowsRated ★ 4.0
FAQRated ★ 3.0
When This Summer is OverRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 2.5
The BalconettesRated ★ 3.0
Thelma & LouiseRated ★ 4.5
Swing KidsRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.0