Movies
Ratings
68
The IllusionistRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 3.0
Love 911Rated ★ 2.0
Sad MovieRated ★ 3.0
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 3.0
Late BlossomRated ★ 5.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 2.0
PunchRated ★ 3.0
The PianistRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
May 18Rated ★ 2.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
Petty RomanceRated ★ 3.0
The VillageRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 5.0
Becoming JaneRated ★ 5.0
Mean GirlsRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 3.0
The PianoRated ★ 5.0