Titles you rated
Crime Scene ZeroRated ★ 3.5
MessiahRated ★ 3.0
The Sandman Season 2Rated ★ 3.0
Rick and Morty Season 7Rated ★ 4.0
KaosRated ★ 3.5
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 5.0
Sunderland Til I DieRated ★ 3.5
What Comes After LoveRated ★ 2.0
Man In EuropeRated ★ 3.0
Sunderland Til I Die Season 3Rated ★ 4.0
The Umbrella Academy Season 4Rated ★ 1.5
The Sandman Season 1Rated ★ 4.0
Dead Boy DetectivesRated ★ 3.0
The AcolyteRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.5
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 3.5
The MentalistRated ★ 3.0
The MentalistRated ★ 3.5
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 3.5
High School Mystery ClubRated ★ 3.0