Movies
Ratings
433
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 4.5
White NightRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
InsomniaRated ★ 3.0
Charlie's AngelsRated ★ 4.0
Groundhog DayRated ★ 4.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 4.0- SinglesRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 2.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
True LiesRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The Italian JobRated ★ 4.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 4.0
Girl, InterruptedRated ★ 4.5
ArahanRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0