Titles you rated
No Country for Old MenRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.5
Blue JasmineRated ★ 2.5
Miss GrannyRated ★ 4.0
The Legend of HerculesRated ★ 0.5
ShrekRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.5
AvatarRated ★ 5.0
PocahontasRated ★ 4.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 4.0
DoomsdayRated ★ 2.0- Romeo and JulietRated ★ 4.0
The Devil's GameRated ★ 3.5
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 2.5
Voice of a MurdererRated ★ 3.5
The RestlessRated ★ 1.5
Saw IIRated ★ 3.5
Hollow ManRated ★ 3.5