Titles you rated
August RushRated ★ 3.0
All About My WifeRated ★ 4.0
Art of FightingRated ★ 3.0
Billy ElliotRated ★ 3.0
SecretRated ★ 3.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 3.0
A Frozen FlowerRated ★ 2.0
I Am SamRated ★ 3.0
The Usual SuspectsRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 3.0
The UnjustRated ★ 3.0
May 18Rated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 3.0
Black SwanRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 3.0
MotherRated ★ 3.0