Titles you rated
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
While You Were SleepingRated ★ 4.0
Temperature of LoveRated ★ 3.5
Secret LoveRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Shopaholic LouisRated ★ 4.5
DoctorsRated ★ 5.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 5.0
Go Back CoupleRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 3.0
Dr. RomanticRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0