Titles you rated
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 4.0
Liar LiarRated ★ 4.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 4.0
The Naked Gun: From the Files of Police Squad!Rated ★ 3.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
The HangoverRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
TroyRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 5.0
TangledRated ★ 4.0
Casino RoyaleRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 2.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 2.0
UpRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0