Titles you rated
I Feel PrettyRated ★ 4.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.5
IntrudersRated ★ 3.5
The SilencingRated ★ 4.5
The King's SpeechRated ★ 4.5
HelplessRated ★ 3.5
Attack Force ZRated ★ 4.0
Intimate EnemiesRated ★ 3.0
The Big CountryRated ★ 5.0
Miss PotterRated ★ 5.0
Sherlock Holmes - The Hound Of The BaskervillesRated ★ 5.0
As Good As It GetsRated ★ 5.0
A Man Called OveRated ★ 5.0
Sherlock Holmes - Hands of a MurdererRated ★ 5.0
The ShamelessRated ★ 5.0
The Family ManRated ★ 5.0
ScroogeRated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
The GraduateRated ★ 5.0