Titles you rated
TriggerRated ★ 2.5
MovingRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 3.5
A Shop for KillersRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 2.0
Gossip GirlRated ★ 2.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
Bridgerton Season 3Rated ★ 2.0
Lovestruck in the CityRated ★ 2.5
Friendly RivalryRated ★ 2.5
StrangerRated ★ 3.5
Family PlanRated ★ 4.0
Long VacationRated ★ 4.0- Love in the Big CityRated ★ 5.0
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 3.0
Crime SceneRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Young Royals Season 3Rated ★ 4.0
GridRated ★ 2.5
High KickRated ★ 3.5