Titles you rated
The ThroneRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.0
Salut d’AmourRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Mysterious SkinRated ★ 3.0
A Walk Among the TombstonesRated ★ 2.5
Song for MarionRated ★ 5.0
Yves Saint LaurentRated ★ 3.0
The Devil's ViolinistRated ★ 4.0
The Best OfferRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
Miss SloaneRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 5.0
RoomRated ★ 5.0
The Blind SideRated ★ 5.0
WonderRated ★ 5.0
The TreacherousRated ★ 3.0
The IslandRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 5.0