Movies
Ratings
758
Yadang: The SnitchRated ★ 2.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
The Zone of InterestRated ★ 3.5
28 Weeks LaterRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 1.5
ClickRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.0
Look BackRated ★ 4.5
Dark NunsRated ★ 2.0
I, The ExecutionerRated ★ 1.5
Handsome GuysRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0