Titles you rated
Peacemaker Season 1Rated ★ 4.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Uncle From Another WorldRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 3.0
PlutoRated ★ 2.5
The VeilRated ★ 2.0
Through the DarknessRated ★ 3.5
CrashRated ★ 4.0
TriggerRated ★ 3.0
Beast GamesRated ★ 4.0
Gen V Season 1Rated ★ 2.5
Tulsa King Season 1Rated ★ 4.5
ConnectionRated ★ 3.5
The Boys Season 4Rated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
Physical: 100 Season 2Rated ★ 1.0
House of the Dragon Season 2Rated ★ 3.0
House of the Dragon Season 1Rated ★ 2.5