Titles you rated
Love Will Tear Us ApartRated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 3.5
Boiling PointRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Blue ValentineRated ★ 4.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
Save the Green Planet!Rated ★ 3.0- The Perfect FishplateRated ★ 3.0
- Omniscient ReaderRated ★ 3.0
BallerinaRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Silent NightRated ★ 3.5
28 Weeks LaterRated ★ 5.0
We're the MillersRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5