Titles you rated
Fureru.Rated ★ 3.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 2.5
SPY x FAMILY Code: WhiteRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 2.5
I Want to Eat Your PancreasRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 3.5
The Tunnel to Summer, the Exit of GoodbyesRated ★ 2.5- Even if This Love Disappears From the World TonightRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Detective Conan: Black Iron SubmarineRated ★ 2.5
GaslightRated ★ 3.5
KYRIERated ★ 1.5
BallerinaRated ★ 1.5
The Boy and the HeronRated ★ 2.5- WishRated ★ 5.0