Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 0.5
Inuyashiki: Last HeroRated ★ 4.0
The Fiery Priest Season 2Rated ★ 0.5
A Little Room for HopeRated ★ 3.5
SilentRated ★ 4.5
Bungo Stray DogsRated ★ 5.0
Bungo Stray Dogs Wan!Rated ★ 5.0
Slow LoopRated ★ 2.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 4.0- 명탐정 코난Rated ★ 2.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0
Itaewon ClassRated ★ 4.5
Cowboy BebopRated ★ 0.5
Cowboy BebopRated ★ 4.0
18 AgainRated ★ 3.0
The Sound of MagicRated ★ 2.5- My Girlfriend and Childhood Friend Fight Too MuchRated ★ 1.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.0