Movies
Ratings
361
BugoniaRated ★ 4.0
The Exit 8Rated ★ 2.5
The MasterRated ★ 3.0
A House of DynamiteRated ★ 4.0
DogvilleRated ★ 3.0
ParthenopeRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 3.0
Save the Green Planet!Rated ★ 2.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
Eternal SummerRated ★ 1.5
MaterialistsRated ★ 2.5
A Real PainRated ★ 4.5
Emilia PerezRated ★ 3.5
MisericordiaRated ★ 5.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
QueerRated ★ 4.0