Titles you rated
LoganRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
Secret ReunionRated ★ 3.5
FamilyhoodRated ★ 3.0
Inglourious BasterdsRated ★ 2.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
The HelpRated ★ 4.5
AtonementRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
The DuchessRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 2.0
InterstellarRated ★ 2.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.5
The Boss BabyRated ★ 2.0
Schindler's ListRated ★ 0.5
28 Days LaterRated ★ 1.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.0