Titles you rated
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0
Sakamoto DaysRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.0
GBRB: Reap What You SowRated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5- My Hero AcademiaRated ★ 4.0
The Elusive SamuraiRated ★ 3.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
MashleRated ★ 2.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
My Hero Academia Season 5Rated ★ 3.5
Great Seoul InvasionRated ★ 2.5
Street Food FighterRated ★ 5.0