Series
Ratings
56
D.P.Rated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 3.5- K-ON!Rated ★ 5.0
- Knowledge Channel eRated ★ 5.0
- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.5
Pretty Rhythm: Aurora DreamRated ★ 5.0- Animal Detectives Kirumin ZooRated ★ 5.0
EXchange Season 2Rated ★ 3.5- Kirarin RevolutionRated ★ 5.0
Gokujô!! Mecha mote iinchôRated ★ 5.0- 꿈빛 파티시엘 : 프로페셔널Rated ★ 5.0
- 꿈빛 파티시엘Rated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 2.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 4.5
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0