Movies
Ratings
685
DetachmentRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 0.5
ExhumaRated ★ 2.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
Handsome GuysRated ★ 2.0
Tucker and Dale vs EvilRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Alita: Battle AngelRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 1.5
ItRated ★ 2.5
Troll FactoryRated ★ 2.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 2.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
LifeRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 2.5
The BabysitterRated ★ 3.0
PreciousRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 2.0