Movies
Ratings
155
The Legend Is Born: Ip ManRated ★ 4.0
Once Upon a Time in China IIIRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 1.0
OctopussyRated ★ 5.0
The Way of the DragonRated ★ 4.0
TangledRated ★ 2.0
Demolition ManRated ★ 5.0
G-ForceRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 3.0
Project ARated ★ 5.0
Se7enRated ★ 1.0
DefianceRated ★ 2.0
ShrekRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
District 9Rated ★ 3.0- Les MisérablesRated ★ 1.0
Once Upon a Time in China IIRated ★ 5.0
Dream UpRated ★ 5.0
DesperadoRated ★ 5.0