Series
Ratings
35
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
High KickRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 1.0
The Joseon GunmanRated ★ 1.0
The ProducersRated ★ 0.5
The HeirsRated ★ 1.0
Late Night RestaurantRated ★ 1.0