Movies
Ratings
59
ZodiacRated ★ 3.0
Fight ClubRated ★ 3.0
LimitlessRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 2.0
Extreme JobRated ★ 5.0
I Can SpeakRated ★ 3.0
Warm BodiesRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 2.5
I Feel PrettyRated ★ 5.0
LifeRated ★ 1.5